Έρχεται μετά την Τρίτη και προηγείται της Πέμπτης.
Η Τετάρτη είναι η τέταρτη σε σειρά ημέρα της εβδομάδας με πρώτη ημέρα την Κυριακή, ενώ άλλες φορές αναφέρεται ως τρίτη ημέρα της εβδομάδος με πρώτη ημέρα τη Δευτέρα. Έρχεται μετά την Τρίτη και προηγείται της Πέμπτης.
wikipedia
Απλά μας ενδιαφέρει να ακούγονται όλες οι απόψεις χωρίς λογοκρισία.
Τα Μπουλούκια
Η παρούσα αρθρογραφία έχει καθαρά ενημερωτικό χαρακτήρα. Ο αναγνώστης οφείλει να διασταυρώνει τις πληροφορίες για θέματα που τον ενδιαφέρουν. Τα κείμενα βασίζονται σε υλικό από Ελληνικές και ξενόγλωσσες δημοσιεύσεις, οι οποίες αναφέρονται στο μέτρο του δυνατού. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.