Νοσηλεύεται εδώ και δύο μήνες με σοβαρή ασθένεια των πνευμόνων
Δύσκολες ώρες περνά η Πόλυ Πάνου που τους τελευταίους δυο μήνες βρίσκεται στο νοσοκομείο, με βαρύτατα αναπνευστικά προβλήματα!
Η γνωστή λαϊκή τραγουδίστρια πάσχει εδώ και τρία χρόνια από σοβαρή ασθένεια των πνευμόνων, με αποτέλεσμα να έχει δυσκολία στην αναπνοή και στη συνέχεια στην ομιλία της.
Μάλιστα, αυτός είναι ο λόγος για τον οποίο είχε απομονωθεί στο σπίτι της, στον Διόνυσο και επικοινωνούσε ελάχιστα με συγγενικά και φιλικά της πρόσωπα.
«Με το που μπήκε το καλοκαίρι η Πόλυ παρουσίασε μεγάλη επιδείνωση στο αναπνευστικό της και γι’ αυτό οι δικοί της τη μετέφεραν άρον άρον στο νοσοκομείο, όπου βρίσκεται μέχρι σήμερα. Εκεί της χορηγούν οξυγόνο, η αλήθεια είναι όμως πως το πρόβλημά της δεν παρουσιάζει ιδιαίτερη βελτίωση» λέει άτομο από το στενό περιβάλλον της.
Πληροφορίες αναφέρουν πως η κατάσταση της τραγουδίστριας είναι κρίσιμη, ενώ στο πλευρό της βρίσκονται καθημερινά οι στενοί της συγγενείς και φίλοι.
star
Απλά μας ενδιαφέρει να ακούγονται όλες οι απόψεις χωρίς λογοκρισία.
Τα Μπουλούκια
Η παρούσα αρθρογραφία έχει καθαρά ενημερωτικό χαρακτήρα. Ο αναγνώστης οφείλει να διασταυρώνει τις πληροφορίες για θέματα που τον ενδιαφέρουν. Τα κείμενα βασίζονται σε υλικό από Ελληνικές και ξενόγλωσσες δημοσιεύσεις, οι οποίες αναφέρονται στο μέτρο του δυνατού. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.