ποιός βόλταρε μαζί με τον τραγουδιστή στα σοκάκια;
Τι κι αν εδώ και δύο χρόνια τον βλέπουμε στην Πάρο με την Ζέτα Μακρυπούλια; Ο Μιχάλης Χατζηγιάννης κάπου παράτησε την σέξι ξανθιά και έκανε τις βόλτες του στο νησί με... τον Λάκη Λαζόπουλο!
Πού την άφησε την καλή του ο τραγουδιστής;
Μήπως στην πολυτελή ερωτική «φωλίτσα» τους στον Αμπελά; Μήπως στο κλεινόν το άστυ; Άγνωστο!
Έχοντας τον Λάκη στο πλευρό του, ο Μιχάλης περπάτησε στα σοκάκια της Πάρου, όπου και τους «τσάκωσε» η κάμερα, ενώ αποχαιρετήθηκαν φιλώντας ο ένας τον άλλον σταυρωτά στα μάγουλα!
Αλήθεια, το μαύρο αντιανεμικό μπουφάν (!), τι το ήθελε με τον υδράργυρο να δείχνει πάνω από 30 βαθμούς Κελσίου ο τραγουδιστής;;;
star
Απλά μας ενδιαφέρει να ακούγονται όλες οι απόψεις χωρίς λογοκρισία.
Τα Μπουλούκια
Η παρούσα αρθρογραφία έχει καθαρά ενημερωτικό χαρακτήρα. Ο αναγνώστης οφείλει να διασταυρώνει τις πληροφορίες για θέματα που τον ενδιαφέρουν. Τα κείμενα βασίζονται σε υλικό από Ελληνικές και ξενόγλωσσες δημοσιεύσεις, οι οποίες αναφέρονται στο μέτρο του δυνατού. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.