Με πατέρα τον Rande Gerber και μητέρα τη Cindy Crawford, ήταν γραμμένο στο DNA τής η Kaia να γίνει μια καλλονή. Έτσι αποφάσισαν το κοριτσάκι τους στηθεί μπροστά στο φωτογραφικό φακό του Versace, διαφημίζοντας την παιδική σειρά του οίκου.
Η Kaia πόζαρε για πρώτη φορά στην κάμερα γεμάτη αυτοπεποίθηση, που προφανώς κληρονόμησε από την Crawford. Δεδομένου ότι η μητέρα της ήταν η μούσα του Gianni Versace τη δεκαετία του ’90, η επιλογή της Kaia για αυτή την «αποστολή» φαίνεται εντελώς φυσιολογική.
Το concept έχει ως εξής: Η Kaia φοράει ένα μαύρο δερμάτινο σακάκι που δίνει ένα ροκ ύφος και μια φούστα με αρχαιοελληνικούς μαιάνδρους, που δεν καταλαβαίνουμε πως συνδυάζονται, πάντως η μικρή Kaia τα κάνει να φαίνονται υπέροχα.
Πηγή
Απλά μας ενδιαφέρει να ακούγονται όλες οι απόψεις χωρίς λογοκρισία.
Τα Μπουλούκια
Η παρούσα αρθρογραφία έχει καθαρά ενημερωτικό χαρακτήρα. Ο αναγνώστης οφείλει να διασταυρώνει τις πληροφορίες για θέματα που τον ενδιαφέρουν. Τα κείμενα βασίζονται σε υλικό από Ελληνικές και ξενόγλωσσες δημοσιεύσεις, οι οποίες αναφέρονται στο μέτρο του δυνατού. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.