Ψεκάστε, σκουπίστε, τελειώσατε...
Στο βίντεο που ακολουθεί η «πριγκίπισσα» του παραμυθιού αναζητά τον άντρα των ονείρων της. Τον βρίσκει μέσω social media και κάπως έτσι γίνεται η γνωριμία και το πρώτο ραντεβού.
Σύντομη η γνωριμία ακόμα πιο σύντομη η σχέση. Και έζησαν αυτοί καλά και εμείς καλύτερα…
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhzMJ5L176T0_yAYiJBkce3jopaw-zIA1d6qOWbNpFLKfQdtVnXyYE6JYsrLm_-VHVwhTJOW8tANBQM4vqMvs_XG4_09Cn19CZLLONvDiInzIPA6gDYctcNMftZjfd23smOHlCKwcVWm1Y/s1600/video.png)
Απλά μας ενδιαφέρει να ακούγονται όλες οι απόψεις χωρίς λογοκρισία.
Τα Μπουλούκια
Η παρούσα αρθρογραφία έχει καθαρά ενημερωτικό χαρακτήρα. Ο αναγνώστης οφείλει να διασταυρώνει τις πληροφορίες για θέματα που τον ενδιαφέρουν. Τα κείμενα βασίζονται σε υλικό από Ελληνικές και ξενόγλωσσες δημοσιεύσεις, οι οποίες αναφέρονται στο μέτρο του δυνατού. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.