Πού πέτυχε ο φακός τον τραγουδιστή
Στο Gotham City στο Μαρούσι όπου εμφανίζονται οι Onirama βρέθηκε ο Σάκης Ρουβάς το βράδυ του Σαββάτου.
Ο τραγουδιστής μάλιστα ανέβηκε στη σκηνή και τραγούδησε μαζί τους. Το ίδιο βράδυ επισκέφθηκε τον Αντώνη Ρέμο και το Στέλιο Ρόκκο στο Αθηνών Αρένα, ανεβάζοντας κι εκεί το κέφι.
Ο Σάκης Ρουβάς αυτή την περίοδο ετοιμάζεται για την παράσταση με τον Δημήτρη Λιγνάδη ενώ έχει ξεκινήσει ήδη γυρίσματα για την εκπομπή «Ήρωες».
newsbeast
Απλά μας ενδιαφέρει να ακούγονται όλες οι απόψεις χωρίς λογοκρισία.
Τα Μπουλούκια
Η παρούσα αρθρογραφία έχει καθαρά ενημερωτικό χαρακτήρα. Ο αναγνώστης οφείλει να διασταυρώνει τις πληροφορίες για θέματα που τον ενδιαφέρουν. Τα κείμενα βασίζονται σε υλικό από Ελληνικές και ξενόγλωσσες δημοσιεύσεις, οι οποίες αναφέρονται στο μέτρο του δυνατού. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.