και δεν πήγε ούτε ένα ταξιδάκι!
Μαρή τι δράμα είναι τούτο;
Εγώ, εσύ και όλοι μας είμαστε διαρκώς με μια βαλίτσα στο χέρι και δώστου τα weekends και τα τριήμερα, ενώ κοτζάμ Μαρία Ηλιάκη δεν μπόρεσε να ξεμυτίσει τόσους μήνες από το κλεινόν το άστυ!!! ΣΟΚ δηλαδή...
Φιλικό της πρόσωπο αποκάλυψε στο περιοδικό «Ok!», το οποίο -by the way- «τσάκωσε» την παρουσιάστρια λίγο πριν φύγει για Κρήτη, ότι ήταν στα down της γι’ αυτό δεν έκανε ούτε ένα ταξιδάκι.
Μετά από όλα αυτά που σου είπα δεν νιώθεις άσχημα φιλενάδα;
Όλα τα αγόρια και τα κορίτσια του κοσμάκη πάνε κι έρχονται με αεροπλάνα και βαπόρια και ολόκληρη Ηλιάκη κατάφερε να κάνει το πρώτο ταξιδάκι της χρονιάς στις 22 Μάρτη!
Άπονη ζωή, την πέταξες στου δρόμου την άκρη, την αδίκησες...
Ευτυχώς, έρχεται το Πάσχα σε περίπου ένα μήνα και σκοπεύει να ξαναπάει στα Χανιά το Μαράκι!
Ε... μη χάσει και τον οβελία, είπαμε!
Απλά μας ενδιαφέρει να ακούγονται όλες οι απόψεις χωρίς λογοκρισία.
Τα Μπουλούκια
Η παρούσα αρθρογραφία έχει καθαρά ενημερωτικό χαρακτήρα. Ο αναγνώστης οφείλει να διασταυρώνει τις πληροφορίες για θέματα που τον ενδιαφέρουν. Τα κείμενα βασίζονται σε υλικό από Ελληνικές και ξενόγλωσσες δημοσιεύσεις, οι οποίες αναφέρονται στο μέτρο του δυνατού. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.