όπου και πήγε να φάει σε resto-bar
Την ΠΡΩΤΗ τους βραδινή έξοδο μετά τη γέννηση του τρίτου τους παιδιού, έκαναν Σάκης Ρουβάς και Κάτια Ζυγούλη.
Το ζευγάρι, εμφανίστηκε στο Κολωνάκι, όπου και πήγε να φάει σε resto-bar, το οποίο ειδικεύεται στην ασιατική κουζίνα.
Πιασμένοι χέρι χέρι, χαμογελαστοί, και ευτυχισμένοι, Σάκης και Κάτια δεν έκρυβαν τη χαρά τους.
Όπως θα δείτε και στις φωτογραφίες μάλιστα, το 33χρονο μοντέλο, έχει χάσει ΟΛΑ τα κιλά της εγκυμοσύνης, παρόλο που έγινε μανούλα πολύ πρόσφατα.
Casual ντυμένοι, απόλαυσαν μερικές χαλαρές στιγμές οι δυο τους, μιας και ο τραγουδιστής έχει επανειλημμένα δηλώσει, πως στο σπίτι, η προσοχή της Κάτιας είναι μονίμως στραμμένη στα τρία τους παιδιά.
Από το καλό στο καλύτερο πάει το ζευγάρι. Η Κάτια σύντομα θα δραστηριοποιηθεί επαγγελματικά και πάλι, ενώ οι εμφανίσεις του Σάκη στην «Πύλη Αξιού» στη Θεσσαλονίκη, σκίζουν.
star
Απλά μας ενδιαφέρει να ακούγονται όλες οι απόψεις χωρίς λογοκρισία.
Τα Μπουλούκια
Η παρούσα αρθρογραφία έχει καθαρά ενημερωτικό χαρακτήρα. Ο αναγνώστης οφείλει να διασταυρώνει τις πληροφορίες για θέματα που τον ενδιαφέρουν. Τα κείμενα βασίζονται σε υλικό από Ελληνικές και ξενόγλωσσες δημοσιεύσεις, οι οποίες αναφέρονται στο μέτρο του δυνατού. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.