περιμένοντας τον πελαργό
Η Σταματίνα Τσιμτσιλή το είχε πει από την πρώτη στιγμή που παντρεύτηκε με τον Θέμη Σοφό ότι θέλει πολύ ένα παιδάκι που θα ολοκληρώσει την οικογενειακή τους ευτυχία. Η ευχή της λοιπόν πραγματοποιήθηκε και τώρα το ερωτευμένο ζευγάρι περιμένει με αγωνία τον ερχομό του πελαργού.
Όπως γράψαμε, η παρουσιάστρια ανακοίνωσε το χαρμόσυνο γεγονός μέσα από την εκπομπή της, μιας και η κοιλίτσα της είχε ήδη αρχίσει να φαίνεται.
Βλέπετε η Σταματίνα διανύει ήδη τον τέταρτο μήνα της εγκυμοσύνης της και τον Μάιο, εκεί γύρω στο Πάσχα θα κρατά στην αγκαλιά της το πρώτο της παιδάκι.
Η ίδια όλο αυτό το διάστημα, δεν είχε υπονοήσει τίποτα, ούτε είχε προφασισθεί αδιαθεσίες και δυσκολίες που θα την κρατούσαν μακριά από τις επαγγελματικές της υποχρεώσεις. Συνέχισε να εργάζεται και στην τηλεόραση και στο ραδιόφωνο, ενώ η σιλουέτα της δεν πρόδιδε ούτε στο ελάχιστο ότι κυοφορεί τον καρπό του έρωτά της με τον Θέμη Σοφό.
Oι δυο τους τον περασμένο Ιούνιο γιόρτασαν την πρώτη τους επέτειο και σε λίγους μήνες θα έρθει και το μωρό που θα ολοκληρώσει την ευτυχία τους. Μάλιστα ο γνωστός δικηγόρος είναι κατενθουσιασμένος και άκρως προστατευτικός με την καλή του, που ετοιμάζεται να του κάνει το πιο σημαντικό δώρο που θα μπορούσε να του κάνει κανείς.
star
Απλά μας ενδιαφέρει να ακούγονται όλες οι απόψεις χωρίς λογοκρισία.
Τα Μπουλούκια
Η παρούσα αρθρογραφία έχει καθαρά ενημερωτικό χαρακτήρα. Ο αναγνώστης οφείλει να διασταυρώνει τις πληροφορίες για θέματα που τον ενδιαφέρουν. Τα κείμενα βασίζονται σε υλικό από Ελληνικές και ξενόγλωσσες δημοσιεύσεις, οι οποίες αναφέρονται στο μέτρο του δυνατού. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.