Μπορεί οι φήμες τους τελευταίους μήνες να τους θέλουν ζευγάρι ωστόσο οι ίδιοι δεν το έχουν επιβεβαιώσει. Ο φωτογραφικός φακός του περιοδικού ΟΚ! εντόπισε το περασμένο Σάββατο τους δύο ηθοποιούς σε νυχτερινή τους έξοδο μετά την πρεμιέρα της παράστασης "Θα σε κάνω βασίλισσα" όπου και εμφανίζεται η Χριστίνα Αλεξανιάν.
«Όλο το βράδυ κάθονταν ο ένας δίπλα στον άλλον. Ήταν πολύ διακριτικοί, χωρίς ωστόσο να απουσιάσουν οι τρυφερές στιγμές μεταξύ τους» περιγράφει στο περιοδικό άνθρωπος που τους συνάντησε.
Απλά μας ενδιαφέρει να ακούγονται όλες οι απόψεις χωρίς λογοκρισία.
Τα Μπουλούκια
Η παρούσα αρθρογραφία έχει καθαρά ενημερωτικό χαρακτήρα. Ο αναγνώστης οφείλει να διασταυρώνει τις πληροφορίες για θέματα που τον ενδιαφέρουν. Τα κείμενα βασίζονται σε υλικό από Ελληνικές και ξενόγλωσσες δημοσιεύσεις, οι οποίες αναφέρονται στο μέτρο του δυνατού. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.