Πριν λίγη ώρα διαβασαμε ένα άρθρο στην ιστοσελιδα zougla.gr το οποίο ανέφερε πως ο νεαρός ηθοποιός Πάρης Σκαρτσολιάς βρέθηκε νεκρός στο σπίτι του. Ο 20 χρονος Πάρης έγινε γνωστός μέσα από την μεγάλη επιτυχία του ANT1 "Το Καφές της Χαράς", καθώς έπαιζε τον Μανωλάκη.
Η σεναριογράφος της σειράς, μέσα απο τον προσωπικό της λογαριασμό στο Facebook διαψευδει κατηγορηματικά τη συγκεκριμένη είδηση. Συγκεκριμένα αναφέρει: "Ωραία και "δημοκρατικά" είναι αυτά που λέγονται για το δικαίωμα της ανωνυμίας των bloggers, αλλά τι γίνεται όταν μπορεί ο καθένας κακόβουλα να δημιουργεί ειδήσεις που συκοφαντούν πρόσωπα όπως αυτή, που έχω αναρτήσει πιο κάτω για τον "Μανωλάκη".
Έδωσα... διάψευση, την πέρασαν στα ψιλά και συνεχίζεται η αναπαραγωγή με χυδαιότητες, προφανώς από κάποιον πιτσιρικά που τον ζηλεύει. Πως προστατεύεται αυτή η ελευθερία;"
Ντροπή και αίσχος....
tvnea
Απλά μας ενδιαφέρει να ακούγονται όλες οι απόψεις χωρίς λογοκρισία.
Τα Μπουλούκια
Η παρούσα αρθρογραφία έχει καθαρά ενημερωτικό χαρακτήρα. Ο αναγνώστης οφείλει να διασταυρώνει τις πληροφορίες για θέματα που τον ενδιαφέρουν. Τα κείμενα βασίζονται σε υλικό από Ελληνικές και ξενόγλωσσες δημοσιεύσεις, οι οποίες αναφέρονται στο μέτρο του δυνατού. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.