ΟΑΚΑ. Ανάμεσα στους παρευρισκομένους ήταν ο Θέμης Γεωργαντάς, η Δούκισσα Νομικού, ο Κώστας Φραγκολιάς, η Δήμητρα Αιγινίτη και η Ελεονώρα Μελέτη.
Από ό,τι φάνηκε οι celebrities προτίμησαν να κατέβουν στην αρένα και όχι να καθίσουν στα αναπαυτικά καθίσματα των VIP επιπέδων. Η Ελεονώρα Μελέτη λοιπόν, φανατική θαυμάστρια των Bon Jovi, δεν σταμάτησε να χοροπηδάει και να τραγουδάει τις μεγάλες επιτυχίες τους.
Πάντως και μετά τη συναυλία, η γνωστή παρουσιάστρια εξακολουθούσε να φοράει το ειδικό... βραχιολάκι, ενώ χθες βράδυ βρέθηκς στο ''Ακρωτήρι'' όπου διασκέδασε υπό τις μουσικές επιλογές της Ναταλίας Γερμανού!
Δες το βίντεο:
Απλά μας ενδιαφέρει να ακούγονται όλες οι απόψεις χωρίς λογοκρισία.
Τα Μπουλούκια
Η παρούσα αρθρογραφία έχει καθαρά ενημερωτικό χαρακτήρα. Ο αναγνώστης οφείλει να διασταυρώνει τις πληροφορίες για θέματα που τον ενδιαφέρουν. Τα κείμενα βασίζονται σε υλικό από Ελληνικές και ξενόγλωσσες δημοσιεύσεις, οι οποίες αναφέρονται στο μέτρο του δυνατού. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.