Βέρα στο δεξί φοράνε από σήμερα το πρωί στις 10 η Κατερίνα Καραβάτου και ο Κρατερός Κατσούλης. Σχεδόν
δύο μήνες πριν κρατήσουν στην αγκαλιά τους την μονάκριβη κόρη τους ανέβηκαν τα σκαλιά του δημαρχείου της Φιλοθέης.
![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_ttdT29qAVny1j7cm5spTz6hqcwhHKpEnGB29JIzDvJNOPWxaUKZ9v6toYFjbRDtjrKKhZYOZyWXgarMlhMZxz6c0_VMk0m3c97ePIJcBD2TzqbKVezw9Tpn3U=s0-d)
Για τον πολιτικό τους γάμο επέλεξαν και οι δύο, αποχρώσεις του λευκού. Ο Κρατερός Κατσούλης φόρεσε λευκό κουστούμι Laskaris που το συνδύασε με καφέ σανδάλια, ενώ η Κατερίνα Καραβάτου επέλεξε ένα ρομαντικό νυφικό φόρεμα επίσης με την υπογραφή Laskaris -που κάλυπτε απόλυτα την κοιλίτσα της, καθώς διανύει και τον 7ο μήνα της εγκυμοσύνης της- συνδυασμένο με nude γόβες.
![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_vylEFvwct4HgPHKlkZTvLmaX1X5jFUxyf95nWEnRZsLwbFaFejEd2kFILbGq9VPZhvAi5sn5cS72206M9_iV_TGIgzDjnkyweKsOO5-zFZ2uez1O7K9tntkA=s0-d)
Ο θρησκευτικός γάμος του ζευγαριού θα γίνει το επόμενο καλοκαίρι μαζί με τη βάφτιση της κόρης τους.
![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_vkcCw-oe0gIrwov4puxjP37yZJVOg4NaSZdrrykosB71dqODZsDSqWP-lMGvEwPKkpEftjluByywZ3r06Yw3SxcyWogNb60roD8MJ0HHMh_oIaMbtwcSB_hj0=s0-d)
δύο μήνες πριν κρατήσουν στην αγκαλιά τους την μονάκριβη κόρη τους ανέβηκαν τα σκαλιά του δημαρχείου της Φιλοθέης.
Για τον πολιτικό τους γάμο επέλεξαν και οι δύο, αποχρώσεις του λευκού. Ο Κρατερός Κατσούλης φόρεσε λευκό κουστούμι Laskaris που το συνδύασε με καφέ σανδάλια, ενώ η Κατερίνα Καραβάτου επέλεξε ένα ρομαντικό νυφικό φόρεμα επίσης με την υπογραφή Laskaris -που κάλυπτε απόλυτα την κοιλίτσα της, καθώς διανύει και τον 7ο μήνα της εγκυμοσύνης της- συνδυασμένο με nude γόβες.
Ο θρησκευτικός γάμος του ζευγαριού θα γίνει το επόμενο καλοκαίρι μαζί με τη βάφτιση της κόρης τους.
real.gr
Απλά μας ενδιαφέρει να ακούγονται όλες οι απόψεις χωρίς λογοκρισία.
Τα Μπουλούκια
Η παρούσα αρθρογραφία έχει καθαρά ενημερωτικό χαρακτήρα. Ο αναγνώστης οφείλει να διασταυρώνει τις πληροφορίες για θέματα που τον ενδιαφέρουν. Τα κείμενα βασίζονται σε υλικό από Ελληνικές και ξενόγλωσσες δημοσιεύσεις, οι οποίες αναφέρονται στο μέτρο του δυνατού. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.