η μούντζα προς το Κοινοβούλιο και τους βουλευτές (ή… βολευτές) πάει σύννεφο!
Εσύ κατέβηκες στο Σύνταγμα να φασκελώσεις και να μουντζώσεις; Έριξες δεκάδες μούντζες αλλά δε σου φτάνει και θέλεις να ρίξεις κι άλλες; Εκνευρίστηκες με τα νέα μέτρα που ανακοινώνουν κάθε τρεις και λίγο ο Παπανδρέου, ο Πακανωσταντίνου και η παρέα τους;
Τα πήρες στο κρανίο όταν είδες πάλι τον Πάγκαλο να λέει «Μαζί τα φάγαμε»;
Όποια ώρα και στιγμή της ημέρας θέλεις, που δε μπορείς να κατέβεις στο Σύνταγμα για live μούντζες, μπορείς να ρίξεις online μούντζες στη Βουλή με την ησυχία σου!
Πώς; Με ένα κλικ στο Vouleftis.gr!
Απλά μας ενδιαφέρει να ακούγονται όλες οι απόψεις χωρίς λογοκρισία.
Τα Μπουλούκια
Η παρούσα αρθρογραφία έχει καθαρά ενημερωτικό χαρακτήρα. Ο αναγνώστης οφείλει να διασταυρώνει τις πληροφορίες για θέματα που τον ενδιαφέρουν. Τα κείμενα βασίζονται σε υλικό από Ελληνικές και ξενόγλωσσες δημοσιεύσεις, οι οποίες αναφέρονται στο μέτρο του δυνατού. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.