τραγούδι.
Σύμφωνα με δημοσίευμα, ο Κώστας έχει συμμετάσχει σε μια Γερμανική παραγωγή, ενώ ετοιμάζει και μια δική του, η οποία θα γυριστεί στην Ελλάδα και θα κυκλοφορήσει σε Ελβετία, Αυστρία και Γερμανία.
Εκεί, όμως ανακάλυψε πως έχει ταλέντο και στο τραγούδι «Στη Γερμανία κάνω καριέρα τώρα ως Sommer K. Έχω κάνει ντουέτο με τίτλο «Goodbye, my love, goodbye», αλλά και ένα σόλο το οποίο κυκλοφόρησε αυτές τις μέρες».
tvnea
Απλά μας ενδιαφέρει να ακούγονται όλες οι απόψεις χωρίς λογοκρισία.
Τα Μπουλούκια
Η παρούσα αρθρογραφία έχει καθαρά ενημερωτικό χαρακτήρα. Ο αναγνώστης οφείλει να διασταυρώνει τις πληροφορίες για θέματα που τον ενδιαφέρουν. Τα κείμενα βασίζονται σε υλικό από Ελληνικές και ξενόγλωσσες δημοσιεύσεις, οι οποίες αναφέρονται στο μέτρο του δυνατού. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.