ανθρώπους που ζουν χωρίς τις ανέσεις της πόλης, είναι όμως πολύ πιο ευτυχισμένοι.
Έτσι στα μέσα Ιούνιου θα ξεκινήσει τα ταξιδια. Ο παρουσιαστης ήδη έχει στα χέρια του ένα πλάνο των περιοχών που θα επισκεφτεί και των ανθρώπων που θα συναντήσει.
Στη νέα του εκπομπή ο Γρηγόρης έχει βάλει στόχο να μας γνωρίσει το άλλο πρόσωπο της Ελλάδας.
Να μας ταξιδέψει ακόμη και στα πιο απομακρυσμένα χωριά, για να γνωρίσουμε ανθρώπους που ζουν χωρίς τις ανέσεις της πόλης, είναι όμως πολύ πιο ευτυχισμένοι από εμάς....
tvnea
αρκετα τεμπελιασε και πληρωνοταν
ΑπάντησηΔιαγραφή