Δημοσίευση σχολίου
2Σχόλια* Οτι δημοσιεύουμε δεν σημαίνει ότι το υιοθετούμε.
Απλά μας ενδιαφέρει να ακούγονται όλες οι απόψεις χωρίς λογοκρισία.
Τα Μπουλούκια
Απλά μας ενδιαφέρει να ακούγονται όλες οι απόψεις χωρίς λογοκρισία.
Τα Μπουλούκια
Η παρούσα αρθρογραφία έχει καθαρά ενημερωτικό χαρακτήρα. Ο αναγνώστης οφείλει να διασταυρώνει τις πληροφορίες για θέματα που τον ενδιαφέρουν. Τα κείμενα βασίζονται σε υλικό από Ελληνικές και ξενόγλωσσες δημοσιεύσεις, οι οποίες αναφέρονται στο μέτρο του δυνατού. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.
Η παρούσα αρθρογραφία έχει καθαρά ενημερωτικό χαρακτήρα. Ο αναγνώστης οφείλει να διασταυρώνει τις πληροφορίες για θέματα που τον ενδιαφέρουν. Τα κείμενα βασίζονται σε υλικό από Ελληνικές και ξενόγλωσσες δημοσιεύσεις, οι οποίες αναφέρονται στο μέτρο του δυνατού. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.
εκλογες;
ΑπάντησηΔιαγραφήδεν μπορω εχω γαμο
προτιμω να παω εκει θαχει και φαγητο και χορο
οι εκλογες εχουν μονο μαυριλα και χαος
Τις περιμέναμε:
ΑπάντησηΔιαγραφήΔΕΚΕΜΒΡΙΟ
ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ
ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ
ΜΑΡΤΙΟ
ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΙ ΑΠΡΙΛΙΟ
ΜΑΪΟ ΕΙΠΑΜΕ ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ
ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟ
ΚΑΙ ΜΕΤΑ...... ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ