Σήμερα τα ξημερώματα στο σούπερ μάρκετ "Σκλαβενίτης" στις Αχαρνές, Οι ληστές έσπασαν την τζαμαρία και μπήκαν στον καταστημα, απ' όπου και αφαίρεσαν το ΑΤΜ των καρτών κινητής τηλεφωνίας.
Το φαινόμενο αυτό στο συγκεκριμένο κατάστημα είναι πλέον πολύ συχνό αφούν είναι η τρίτη φορά που συμβαίνει.
Απλά μας ενδιαφέρει να ακούγονται όλες οι απόψεις χωρίς λογοκρισία.
Τα Μπουλούκια
Η παρούσα αρθρογραφία έχει καθαρά ενημερωτικό χαρακτήρα. Ο αναγνώστης οφείλει να διασταυρώνει τις πληροφορίες για θέματα που τον ενδιαφέρουν. Τα κείμενα βασίζονται σε υλικό από Ελληνικές και ξενόγλωσσες δημοσιεύσεις, οι οποίες αναφέρονται στο μέτρο του δυνατού. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.