πραγματοποιήσει μονοήμερη επίσκεψη στη χώρα μας.
Ο κ. Ρομπέι θα φθάσει το μεσημέρι της Τρίτης στο αεροδρόμιο «Ελευθέριος Βενιζέλος», ενώ στις 12:45 έχει προγραμματίσει συνάντηση στο Προεδρικό Μέγαρο με τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας Κάρολο Παπούλια.
Λίγη ώρα μετά, στη 1 το μεσημέρι, ο κ. Ρομπέι θα συναντηθεί στο Μέγαρο Μαξίμου με τον πρωθυπουργό Γιώργο Παπανδρέου.
Ακολούθως, θα μεταβεί στο Μέγαρο «Θ. Β. Καρατζάς», που θα πραγματοποιήσει ομιλία με θέμα “Ελλάδα και Ευρώπη: Κτίζοντας το μέλλον σε δύσκολους καιρούς”.
Απλά μας ενδιαφέρει να ακούγονται όλες οι απόψεις χωρίς λογοκρισία.
Τα Μπουλούκια
Η παρούσα αρθρογραφία έχει καθαρά ενημερωτικό χαρακτήρα. Ο αναγνώστης οφείλει να διασταυρώνει τις πληροφορίες για θέματα που τον ενδιαφέρουν. Τα κείμενα βασίζονται σε υλικό από Ελληνικές και ξενόγλωσσες δημοσιεύσεις, οι οποίες αναφέρονται στο μέτρο του δυνατού. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.